Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 525,905.73 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Blog Son Yazılar

27-04-2020 tarihinde eklendi.
Traş makinesi kullanımı rahat olan ve erkekler için vazgeçilmez bir cihazdır. Genel olarak erkeklerin kullandığı en önemli elektronik cihazdır. Çünkü her erkeğin hemen hemen her gün traş olması gerekir. Traş olmak ise farklı şekillerde yapılsa da en rahat olarak traş makinesi ile yapılır. Berberlerde her gün vakit geçirmek elbette zor olmaktadır. Bu durumda traş makinesi kullanımı şartır.
27-04-2020 tarihinde eklendi.
Permasharp Traş Bıçağı Çeşitleri Nelerdir? Berberlerin sıklıkla kullanmış olduğu ve tamamen yerli olan permasharp traş bıçağı çeşitleri bulunuyor. Ustura içerisine kolay şekilde girebilen kırık şekilde çeşitleri bulunuyor. Bunların haricinde ise tek yaprak halinde satılıyor. Adetleri hem 50'lik, hemde 100'lük olarak ayça kozmetik tarafından satılıyor.
27-04-2020 tarihinde eklendi.
Ağdalar günümüzde farklı içerik ile üretilen kişisel bakım ürünlerindendir. Fakat birçok kadında ağdasını evde kendisi hazırlamayı tercih eder. Çünkü ağda yapımı evde çok rahatlıkla yapılabilmektedir. Limon, su ve şeker üçlüsünü doğru oranda bir araya getirmek yeterlidir. Evde ağda yapımı ile ilgili birçok kadının bu nedenle kolaylıkla yaptığı bir ihtiyaçtır. Hem evde yapıldığı için oldukça da ekonomiktir.
27-04-2020 tarihinde eklendi.
Günümüzde güzel gözükmek göze hitap edebilmek bakımlı olmak kişinin özgüveninin artması için kadın ve erkeklerin önemsediği bir bakış açısı olduğu inkâr edilemez boyutta değer kazınmıştır. Bu farklı şekillerde zamanlarda uygulamaktayız. Traş makineleri de erkekler için saç, sakal bakımında ayrı bir önem ve yer kazanmıştır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.