Sepet 0
Alışveriş Sepetiniz

Toplam: 0 TL

Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 528,662.17 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Hakkımızda

Hakkımızda 

Kozmetik sektöründe  kalıcı hizmetler sunan Ayça Kozmetik, kişisel bakım ve  güzellik ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlar. Müşteri memnuniyeti odaklı şekilde hizmetlerini sürdürmeyi amaç edinmiştir. Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olduğundan dolayı dilediğiniz her bir ihtiyaçlarınızı karşılayabilmektesiniz. Hem erkek hem de kadınların  güvenerek kullanabilecekleri ürün gruplarına yer verilmiştir. Zengin ürün yelpazesiyle kısa süre içerisinde kozmetik dünyasında fark yaratmayı başarmıştır. Ürünlerin hiçbirinde kimyasal içerik yer almamakla birlikte tamamen doğal, bitkisel özelliğe sahip olan güvenilir ürünlerin satışını yapmaktadır. 7/24 iletişim ağı sayesinde soru, sorun  ya da görüşleriniz olursa öğrenebilir ve kampanyalar hakkında detaylı şekilde bilgiye sahip olabilirsiniz. Katkısız doğal ürünleri, kategorilerinde barındırmaktadır.  Online kanallar üzerinden kolaylıkla siparişlerinizi verebilir ve  ürünleri sorunsuz şekilde teslim alabilirsiniz. 

Marka ve ürün çeşitliliğini her geçen gün daha da fazla geniş bir yelpazeye çıkartan Ayça Kozmetik, sektörde parmakla gösterilen adreslerden biri haline gelmeyi başarmıştır. Geniş kapsamlı ürünleri, maksimum kaliteye sahip hizmetleriyle birleştirmektedir.Tüketicilerin memnun  kalacağı şekilde bir iş ahlakıyla hareket ederek sektörün aranılanlarından biri haline gelmiştir. İşini doğru şekilde yapma amacı güden, ürünlerinde her geçen gün çeşitlilik sağlayan kozmetik sitesinin müşteri referansları da her geçen gün artmaktadır.  İnsan sağlığına önem veren, prensipli, uygun fiyat fiyatlı şekilde bir hizmet anlayışıyla sektörde ki yerini almaktadır.

Müşteri talepleri doğrultusunda adımlar atarak yenilikçi ruhunu, marka genişliğini, ürün kalitesini yansıtmaya devam eder. Ayrıca yerinde  saymayarak  hizmet politikasını   daha da üst zirvelere doğru çıkartmayı ilke edinmiştir. Güzellik ve bakım ihtiyaçlarınızı ekonomik fiyatlandırma adı altında karşılamaktadır. Üstelik  istek, öneri ve şikayetlerinizle de yakinen  ilgilenerek çözüm yolları üretir. Müşterinin istek ve ihtiyaçlarının problem yaşanmadan karşılanması adına  güvenilir hizmetler sunar. Sağlıklı kişisel bakım ürünlerinin satışını gerçekleştiren Ayça Kozmetik ile artık  kendinizi özel hissetmeye başlayacaksınız. Uygun fiyatlı  ürünleri, üst düzey hizmet anlayışı ve hızlı kargo güvencesiyle Ayça Kozmetik yanınızda... 

Yeni gelen ürünleri incelemek, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve kampanyalardan en iyi şekilde yararlanmak adın Ayça Kozmetik uygulamamızı indirebilirsiniz.  Ayça  Kozmetik uygulamamızı indirmek için aşağıya tıklayınız. 

Android İçin

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rzmobile.aycakozmetik

Apple İçin 

 

https://apps.apple.com/app/id1503991185

İnstagram Adresimiz İçin

https://www.instagram.com/ayca.kozmetik/

 

 

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.